Garanti İade İptal Teslim Şartları

 

Firmamızda satılan tüm ürünler, orijinal olup LİFEDEKO markamızın garantisi altındadır. Siparişleriniz gönderilmeden önce kontrol edilerek kargoya teslim edilmektedir. Gönderileriniz sigortalı olarak size ulaşmaktadır. Teslimat anında size ait olan siparişinizin kutusunda herhangi bir yırtılma, kırılma veya benzer sorun görürseniz ürünü teslim almayarak kargo sorumlusuna geri iade ediniz.

Ürün Teslimatı
Ürün teslimatları 2 iş günü içerisinde kargoya verilir.

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;
* İadeler, ürün teslim tarihinden itibaren 7 işgünü içerisinde yapılmalıdır.
* İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
* Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.(Lisans kaydı yapılmış ürünler iade alınmaz.)

*Nikah&Nişan kategorisinde bulunan ürünler değişim ve iade yapılmamaktadır. Gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

» İade ve Değişim için:
* İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte faturanızın arka bölümünde bulunan iade formunu doldurup göndermeniz gerekmektedir.
* Değişim yapmak isteğiniz yeni ürünleri ürün kodu ve rengi ile beraber faturanızın arka bölümünü doldurup  çantanızın içerisinde gönderiniz.

» İade kargo bedeli ne kadar ödeyeceğim?
İade ve değişim gönderilerinde kargo ücreti tarafınızdan ARAS kargo ile karşılanmaktadır.

» İademi hangi adrese göndereceğim?
“İade Adresi: Pınar Hediyelik Eşya 871 sok. No.73 Kemeraltı/İZMİR
“Telefon: 0232.4463890

» İade ettiğim ürünün ödemesi ne zaman yapılacak?
Müşteri hizmetleri departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler 30 iş günü içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 14 iş günü içerisinde hesaba yansımaktadır.

» Tutar iadem neden taksit taksit yapılıyor?
Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı kredi kartınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin kredi kartınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.