LİFE DEKO ( PINAR HEDİYELİK ) HAKKIMIZDA

 

PINAR HEDİYELİK EŞYA 1990 yılında kurulmuş İzmir – Kemeraltı merkezli bir firmadır. Güvenli alışveriş düsturunu e-ticaret sektörüne taşıyan firmamız,el emeği duvar süsleri, özel tasarım Ev aksesuarları ve dekoratif eşya çeşitleri ile müşterilerine hizmet vermektedir.

En önemli özelliği güvene dayalı çalışma benimsemiş olmasıdır. Dolayısıyla tüm ürünlerimizde orijinal ve el yapımı ürünleri üretmekteyiz. Tamamıyla yerli tasarımlar ile sizlere hizmet vermekten mutluk duyacağız. 27 yılı aşkın tecrübeyle hammaddeyi işleyip tamamen zanaatkar ustalarla bir sanat eseri olan dekoratif eşyalar ve hediyelik eşya üretimi yapmaktadır. Ürünlerimizin en önemli özelliği oksitlenme ve kararma yapmamasıdır.İlan açıklamalarında ne yazıyor ise aynısı iade ve değişim garantili olarak faturası ile birlikte siz değerli müşterilerimize yollanmaktadır. Tüm ürünlerimiz müşterilerimizin daha az maliyet ödemeleri açısından “Kargo Ücretsiz” olarak gönderilir.

2004 yılında İzmir Kemeraltında açılan showroom ile bayii kanalı kurulmuş, bugüne gelindiğinde ise firmamız, 2.000’in üzerinde zengin ürün gamıyla Lifedeko markasını oluşturmuştur.

LİFEDEKO için öncelikli olan müşteri memnuniyetidir. Bu yüzden bizden aldığınız ürünleri beğenmediğiniz takdirde, mazeretsiz olarak iade edebilirsiniz. Müşterilerimiz ve markamız bizim için önemlidir.

Hafta içi 08:30 – 20:30 – Cumartesi 08:30 – 18:30 çalışma saatlerinde güler yüzlü müşteri temsilcilerimiz her türlü sorunuza cevap vermek üzere telefonun ucunda sizleri beklemektedir. Siz de alışverişin keyfini çıkarmak ve 365 gün indirimli fiyatlara ulaşmak istiyorsanız doğru adrestesiniz.